הדרכות חינם


***


 


דואר אלקטרוני *
שם *

 

בס"ד

 בית הספר לבריאות טבעית באינטרנט

אני שמחה שהחלטתם  להכנס לשעורי בית הספר לבריאות טבעית באינטרנט.

Internet Natoral Health School

אני בטוחה שמעצם השתתפותכם בשעורים תפיקו ערך בלתי רגיל. המטרה העליונה שתשיגו מעצם הלימוד באתר היא ללמוד איך להתמיד בבריאותכם.

תוכנית הלימודים נועדה להעניק כלים נכונים לכל שבריאותו ובריאות בני משפחתו חשובה לו. כיועצת  הבריאות הטבעית אני יודעת החלק החשוב ביותר בכל התהליך המעבר לאורח חיים בריא ולקראת הריפוי  הוא התמיכה האישית וההשריה בידע ובמידע רב בנושא הבריאות הטבעית.

ולכן  החלטתי לפתח תוכנית לימוד שתתן את כל התשובות ואת כל המידע שכל  כך חסר ברשת על תהליך הרפוי ובריאות לפי עקרונות הבריאות הטבעית. תוכנית הלימודים מבוססת על ידע רב שצברתי בנושאי טיפול ומניעת מחלות באמצעות תזונה נכונה  וניהול נכון של אורח חיים .ידע זה הוא ממיטב גדולי הבריאות הטבעית בדור הקודם: ד"ר הרברט מ. שלטון, נורמן וואקר, ובימנו יצחק בן אורי תלמידו של ד"ר שלטון, והרב יובל הכהן אשרוב שזכיתי ללמוד ממנו מקרוב כתלמידה, אסיסטנטית ומנהלת קליניקת בריאות טבעית אילה של הרב יובל הכהן אשרוב עצמו.

אני מזכירה לכם רק חלק ממה שתקבלו מהשתתפות בתוכנית בית הספר:

תלמדו איך  להצליח להפטר מאורח חיים מזיק, ולאמץ הרגלים חדשים וטובים.

השיעורים והמידע באתר ביחד עם מערכת התמיכה האישית מיועדים לתת תמיכה ולעזור לכם להלחם בהרגלים שקשה מאוד לגבור עליהם בכח הרצון בלבד.

תקבלו את כל הידע והצעדים (תכל'ס) הדרוש לכם כדי ליישם אורח חיים בריא.

תקבלו הדרכות שבועיות שיועברו במתכונת אינטרנטית מפורטות צעד צעד ובמנות שמאפשרות למידה בקצב הנכון המאפשרות יישום מיידי.

בשיעורים נלמד איך לעזור לכוחות הריפוי הטבעיים.

נלמד על אמצעי הטיפול העיקריים שלו הם אוויר, מים, מזון טבי בצרופים נכונים, מנוחה  (גופנית, נפשית, חושית, ופסיולוגית),  חום, אור השמש, וסביבה בריאה מבחינה שכלית ומוסרית.

נלמד יחד לחזק את כוחות הבריאות הטבעיים ונשאוף למצוא ולסלק את כל גורמי המחלה מחיינו.

התוכנית כפי שהבנתם מחולקת למודולים (שלבים)

חשוב להבהיר ולהדגיש כי המידע שמוצג באתר אינו מהווה תחליף  לייעוץ רפואי ואינו מהווה ייעוץ רפואי בכל נושא או תחום הדורש מומחיות או הכשרה רפואית.

אין במידע המועבר בתוכנית הלימודים או באתר או בייעוץ אמירה להפסיק מעקב רופא ואין להפסיק תרופות ללא ייעוץ רופא מטפל.  על המשתמש במידע לנהוג בזהירות מתאימה בהתאם למצבו הרפואי ובכל ספק ולו הקל שבקלים, ולהוועץ עם רופא מומחה. במידה ואחד מהתכנים סותר או נוגד כל הנחייה או עצה רפואית  יש לנהוג לפי ההנחיה או העצה הרפואית.

מחברת תוכנית הלימודים יועצת לבריאות טבעית רחל שירה חכמון לא תהיהאחראית לכל נזקשיגרם לכל אדםבעקבות שימוש במידע המובא בתוכנית הלימודים. למען הסר ספק, יועצת הבריאות הטבעית רחל שירה חכמון איננה רופאה.