רוצים לדבר איתך - 055-6642431

בס”ד

עבורי הרב יובל הכהן אשרוב הוא מורה הוראה בכל מה שקשור באורח חיים בריא, תזונה נכונה, וריפוי טבעי.הרב יובל הכהן אשרוב

הרב יובל הכהן אשרוב התחיל את דרכו בתחום הריפוי הטבעי בלימודי פיזיותרפיה באוניברסיטת תל אביב, משם המשיך לבוסטון ללמוד לימודי אקונפקטורה

לאחר שסיים את לימודיו בבוסטון ארה”ב ב ניו אינגלנד School Of דיקור  התחיל את דרכו הקלינית בארץ במכללת מדיסין כמורה בכיר ציוד לרפואה סינית.

בשנת תשס”ב (2002 למיניינם) יובל הכהן שם בן שם הרב בן הקים אשרוב את מכללת אילמה , מכללה לרפואה משלימה ברוח היהדות, הממוקמת בישוב אור הגנוז, בשני מבני פגודה מרשימים הטובלים בחורש הגלילי – סמוך לציון הקדוש של התנא האלוקי ר ‘שמעון בר יוחאי.

במהלך השנים עבר הרב יובל הכהן אשרוב מהפך בגישתו הקלינית לאחר ששינה את אורח חייו והתזונה שלו לתזונה טבעונית , בשנת תשס”ט (2009) השתלם אצל  יצחק בן אורי ז”ל שהטווה לו את עקרונות הבריאות הטבעית כפי שקיבל אותם מפי  ד”ר הרברט שלטון  הגייניסט שהקדיש את חייו להקמת התנועה הדוגלת באורח חיים בריא שמבוסס על תזונה טבעונית ועל שיטות טיפול טבעיות ותזונה נכונה . הרב אשרוב זכה להיות תלמידו האחרון של יצחק בן אורי ז”ל שנפטר בשיבה טובה בגיל 84.

 הרב יובל הכהן שם בן שם בן כיום אשרוב פועל ללא לאות להפיץ ולהדריך את הציבור להרגלי חיים נכונים בהרצאות ברחבי הארץ בהכשרת יועצי בריאות ובערכת דיסקים הנקראת “מי הרופא” שבהם הוא מפרט ומסביר בצורה קולחת ומרתקת את עיקרי ההנהגות שאדם צריך לנהוג על פיהם , כדי לשמור על בריאותו .

******
טענתו העיקרית היא, כי “הרפואה כיום, עוסקת בדיכוי ספטומים ולא בהדרכת ציבור לחיים נכונים. המטרה של מי שעוסק בבריאות טבעית זה לא להתערב בתהליך המחלה . אצלנו מחלה היא בעצם תהליך ריפוי”, לשיטתו של הרב יובל הכהן אשרוב מחלות הם בעצם ניסיונות של הגוף לרפא את עצמו . “שיעול לדוגמא, הינו תהליך ריפוי שבא להחזיר את הגוף לתיקנו על מנת שאדם יוכל להמשיך לנשום , פריחה על העור גם היא, איננה מחלה, אלא תהליך של הוצאת פסולת” מתוך הדם. אם תעצור תהליכים אלה יגרמו להחמרה במצבו של מטופל

“כל שעלינו לעשות הוא ללמוד את הסיבות למחלות ולהסיר אותם. לאחר הסרת הסיבה, אין שום סיבה שאדם יהיה חולה. אין ריפוי מבלי הסרת הסיבה. אם אדם חולה בגלל שהוא אוכל לא נכון, והוא ילך לרופא, והרופא יתן לו תרופה שתדכא את הסיפטומים ויגיד לו תמשיך לאכול אותו דבר, לטעמנו לא יקרה שום ריפוי, זו שיטה שנולדה לכשלון מתחילה. “

לדבריו של הרב אשרוב צריך לעזור לאנשים למצוא היכן המכשולים בחיים שלהם הגורמים לחיסרון בכח הבריאות ולעזור להם להסיר את המכשולים האלה בעבודה משותפת. ואז הריפוי קורה, גם ממחלות קשות כמו סכרת לחץ דם, ואפילו מגידולים.

שזיכה להיות ברוך שם חלק מתל צוות מלווים ויועצי בריאות המוסמכת   של רב יובל כהן שם בן אשרוב, רב אשרוב אומר שכח ריפוי נמצא אצל בורא, ריפוי קורה ע”י הטבע שיצר בורא כל שעלינו לעשות , הוא להסיר את הסיבה, מבחינתי עבודתי היא שליחותי – לעזור לאנשים להיות בריא!

Powered by WishList Member - Membership Software